Už 25 rokov úspešne plníme náročné požiadavky svojich odberateľov

 

Obrábanie kovov

Kovoobrábanie, zváranie, zámočnícka výroba aj povrchové úpravy kovov, sú našou špecializáciou. Zabezpečujeme malosériovú, strednosériovú aj kusovú výrobu a plníme aj individuálne požiadavky našich zákazníkov.

Dozvedieť sa viac...

Povrchová úprava kovov

Ak potrebujete vaše kovové výrobky ochrániť pred koróziou, vylepšiť ich oteruvzdornosť, predĺžiť ich životnosť a zabezpečiť im krajší vzhľad, využite našu povrchovú úpravu kovov -  alkalické čiernenie a fosfátovanie.

Dozvedieť sa viac...

Zberná služba

Kovový materiál prevezmeme vo vašej firme, čiernením alebo fosfátovaním upravíme jeho povrch a chemicky upravený kov vám doručíme späť. Službu poskytujeme iba po vzájomnej dohode, v závislosti od objemu zákazky.

Dozvedieť sa viac...

HALMAT s.r.o. Obrábanie kovov. Alkalické čiernenie

Sme dynamicky rozvíjajúca sa strojárenská spoločnosť, ktorá ústretovo reaguje na potreby aj individuálne požiadavky našich zákazníkov.

Obrábanie kovov, zámočnícke práce aj povrchové úpravy kovov patria medzi naše hlavné oblasti, na ktoré sa špecializujeme už od roku 1992. Vyrábame oceľové konštrukcie aj široký sortiment náhradných dielov pre strojárenský priemysel v malosériovej, strednosériovej aj kusovej výrobe.

Našu výrobnú činnosť sme v roku 2017 doplnili o zaujímavú novinku - zbernú službu, ktorá je medzi firmami žiadaná. Zbernú službu poskytujeme zákazníkom po vzájomnej dohode, v závislosti od objemu zákazky. Kovový materiál určený na alkalické čiernenie alebo fosfátovanie si prevezmeme priamo vo vašej firme a po chemickej úprave vám ho doručíme späť.